Михайлова Аліна

Михайлова Аліна

Депутатка Київради від партії "Голос"

Всі новини

Михайлова Аліна - волонтерка, ветеранка, засновниця Дніпровського обласного відділення волонтерської організації "Армія SOS".

Місце народження

Аліна Михайлова народилася 1 жовтня 1994 року в місті Дніпро.

Освіта

  • Аліна Михайлова завершила навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка де вона стала магістром політології у 2018 році.
  • Друга освіта Аліни - це публічне управління й адміністрування в Київській економічній школі.
  • Аліна проходила курси парамедиків від організації "Госпітальєри", яку створила Яна Зінкевич - депутат від партії "Європейська Солідарність" , яку очолює п'ятий президент України Петро Порошенко.
  • Михайлова вчилася в "Tactical Combat Casualty Carе" (Тактична допомога пораненим).
  • Брала участь в програмах співпраці молодих лідерів "Open World" між Україною і США.
  • У 2021 році почала навчання в Українській школі політичних досліджень (Ukrainian school of political studies).

Родина

Аліна Михайлова знаходиться в стосунках з Дмитром Коцюбайлом - військовим, ветераном і блогером, з яким познайомилася в зоні АТО.

Кар'єра

Аліна Михайлова почала свою волонтерську кар’єру під час Революції Гідності ще коли навчалася в університеті. Аліна шукала зниклих та розміщувала поранених в госпіталях. Коли розпочалася російсько-українська війна Михайлова продовжила волонтерську діяльність вже на фронті. Аліна заснувала у Дніпрі обласне відділення волонтерської організації "Армія SOS".

У 2016 році Аліна стала добровольцем на фронті як парамедик першої штурмової роти "Правого сектора" - очільник якої був Дмитро Ярош, і займалася аеророзвідкою. Створила фронтову медслужбу в Першій штурмовій роті "Правого сектору". Аліна Михайлова - учасниця бойових дій і керівниця медичної служби підрозділу. На фронті Михайлова провела три роки.

У 2019 Аліна Михайлова повернулася до Києва і стала помічницею народного депутата Верховної Ради України IX скликання, представник фракції "Голос" - глава якої був в той час Святослав Вакарчук, а зараз Кіра Рудик, Рустема Умерова на громадських засадах.

Аліна Михайлова на фото разом з учасником партії "Голос" і відомим телеведучим Сергієм Притулою.

З 2019 по 2020 рік Аліна працювала в Українській академії лідерства.

Завдяки своїй активності в соціальних мережах висвітлюючи волонтерську діяльність Аліна Михайлова увійшла до двадцятки особистостей, що мають найбільший вплив на українську молодь з 14 до 35 років в соцмережах. У рейтингу системи моніторингу соціальних медіа "SemanticForce" вона зайняла п'ятнадцяту позицію.

На місцевих виборах, які були восени 2020 року, Михайлова стала кандидатом в депутати від партії "Голос" до Київської міської ради. Аліна балотувалася по 4-му виборчому округу (частина Деснянського району: Лісовий масив і частина Троєщини), №1 в списку і під 4-м номером у загальному партійному списку. Член комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Ось так коментувала Аліна Михайлова своє депутатство:

У мене був місяць на агітацію. За цей час нашій команді вдалося відпрацювати виборчу кампанію максимально, адже за мене проголосували 777 людей з району. Це результат, яким я пишаюся. А ще були люди з інших районів Києва, які мені казали, що голосували за мою партію, щоб вона набрала прохідний відсоток і я потрапила до ради.
Коли агітувала, у мене не було найманих агітаторів, я сама виходила щодня на вулицю і біля свого банера роздавала листівки. На банері були дві моїх фотографії, одна з них, де я – у формі та касці. Це реальна фотографія, яку зробила в Пісках. З цього ж боку була історія мого волонтерського життя, про те, як була волонтеркою, пішла на фронт, створила медичну службу. А з іншого боку банера – студійне фото, де я в піджаку та інформація про освіту, вік. І люди підходили, дивилися на військову фотографію, на піджак, але не ідентифікували мене з цими фотографіями. Не очікували, що я сама можу за себе агітувати, коментували: "Та де вона там була, що на фронті робила?" Це були сексистські випади щодо мене, тому що якби на моєму місці був чоловік, навряд чи б хтось сказав: "Та що він робив на фронті?"

Аліна Михайлова станом на квітень 2021 має найбільший рівень опозиційності в Київраді. Депутатка не підтримала 130 рішень.

Дата публікації: 28.07.2021
Дата останньої зміни: 23.09.2021
1