Павленко Ростислав

Павленко Ростислав

Народний депутат від "Європейської Солідарності "

Павленко Ростислав - народний депутат Верховної Ради України VII скликання від політичної партії "УДАР", VIII скликання від "Блоку Петра Порошенка", заступник глави Адміністрації президента, глава Інституту стратегічних досліджень, радник Петра Порошенка.

Місце народження

Павленко Ростислав Миколайович народився 19 серпня 1976 року в місті Севастополь.

Сім'я

  • Дружину Ростислава звуть Олена - народилася у Львові й вищу освіту отримала так само в Києво-Могилянській академії.
  • У подружжя Павленків є один син - Роман.

Освіта

  • Середню і вищу освіта Ростислав Павленко отримав в Києві.
  • У 1993 році після закінчення 57 школи, він вступив до Києво-Могилянської академії.
  • Через чотири роки Ростислав Миколайович Павленко отримав диплом бакалавра за спеціальністю "Політологія". Потім ще один рік він провчився в Центрально-Європейському університеті, який знаходиться в столиці Угорщини, Будапешті.

Кар'єра

В середині-кінці 1990-х років Ростислав Миколайович Павленко був співробітником Асоціації молодих українських політологів.

З 1998 року він і почав політичну кар'єру відразу після закінчення університету з посади помічника народних депутатів.

У IV скликання парламенту, з 2002 до 2006 рр., На громадських засадах Павленко був помічником члена блоку третього президента України Віктора Ющенка "Наша Україна" Ігоря Васюника.

Після закінчення аспірантури Ростислав Павленко залишився в рідній Києво-Могилянської академії в якості викладача політології. У рідному виші він працював до 2012 року з перервами.

У 2005 році Ростислав отримав місце в секретаріаті президента України Віктора Ющенка, де працював протягом трьох років.

З 2008 по 2009 рік Ростислав Павленко керував науково-дослідною установою Інститут соціальних стратегій.

У той же період Павленко займався консультуванням політичного проєкту Арсенія Яценюка "Фронт Змін".

У 2009 році на деякий час Ростислав Павленко повертався до Секретаріату президента, де працював на чолі Служби аналізу та оперативного реагування.

У 2011 році Павленко працював заступником головного редактора журналу "Український тиждень".

Наукова діяльність політолога відзначена чотирма сотнями публікацій, в тому числі статтями й монографіями про становлення політичних інститутів в Україні й основі демократії.

У 2012 році Ростислава Павленка обрали народним депутатом Верховної Ради України VII скликання від політичної партії "УДАР". Його прізвище значилося тридцять четвертим в списку політичної сили Віталія Кличка. Член комітету з питань науки й освіти, а також очолював підкомітет з питань науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності. Член Постійної делегації в Парламентській асамблеї НАТО. Він входив до складу груп з міжпарламентських зв'язків з Ірландією, Хорватією, Єгиптом, Великобританією, Нідерландами, Китаєм, Об'єднаними Арабськими Еміратами та Канадою.

За час роботи в парламенті Павленко зробив сорок чотири депутатські запити, взяв участь в сорока шести законопроєктах і шістнадцять разів виступив у стінах Верховної Ради.

На позачергових парламентських виборах VIII скликання, які відбулися восени 2014 року Ростислав Павленко балотувався в складі партії "УДАР", яка увійшла в "Блок Петра Порошенка". На цей раз він був двадцять другим в списку. Член комітету з питань науки й освіти. За час роботи в парламенті Павленко встиг взяти участь у створенні тільки одного законопроєкту.

14 січня 2015 року Ростислав Павленко склав із себе депутатські повноваження у зв'язку з переходом на нову посаду.

Ростислав Павленко зайняв пост заступника глави Адміністрації президента Петра Порошенка.

У квітні 2018 року Ростислав працював на посаді глави Інституту стратегічних досліджень. Залишив цю науково-дослідна установа за три дні до інавгурації шостого президента України Володимира Зеленського.

Крім того, Павленко був позаштатним радником п'ятого президента Петра Порошенка. Займався лобіюванням питань надання Україні автокефалії.

У 2019 Ростислава Павленка обирають народним депутатом України IX скликання в списку партії "Європейська Солідарність" під 18 номером.

Декларація

У своїй декларації Ростислав Павленко володіє двома земельними ділянками в Київській області (села Великі Дмитровичі й Шпитьки) загальною площею в 3 тисячі квадратних метрів.

У Києві у Ростислава дві квартири. Одна, в 43 квадратних метри знаходиться в його власності. Друга, площею в 121 квадрат Павленко володіє в спільній власності з дружиною.

У селі Віта-Поштова у подружжя є ще одна земельна ділянка в 500 квадратних метрів, на якому є недобудований житловий будинок в 186 квадратних метрів.

Ростислав Павленко пересувається на Mitsubishi Lancer 2.0 2007 року випуску.

На банківському рахунку у Ростислава зберігається 27,5 тисяч гривень. У його дружини - 634 тисячі гривень.

Готівковими коштами у політика задекларовано 25 тисяч доларів, у дружини - 45 тисяч доларів.

Дата публікації: 01.08.2021
Дата останньої зміни: 17.08.2021
1