Данілов пояснив, чи в Україні відкриють вогонь по мігрантах з Білорусі

Україна повинна вжити інших заходів
Данілов пояснив, чи в Україні відкриють вогонь по мігрантах з Білорусі
Ситуація на кордоні Польщі та Білорусі Фото: https://t.me/sputnikby/16195
12 Листопада 2021, 14:47
читать на русском

Україна не буде відкривати вогонь по мігрантах з Білорусі в разі прориву українського кордону.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі токшоу "Право на владу".

По-перше, ми не можемо відкривати вогонь на ураження. Це категорично заборонено. Інша справа, що ми повинні вжити превентивних заходів, щоб цього не сталося, - сказав Олексій Данілов.

Своєю чергою міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що вогнепальна зброя не є інструментом боротьби з міграційною кризою. Він впевнений, що можна обійтися без використання зброї.

Нагадаємо, за останні кілька місяців прикордонники відзначають посилення міграційного тиску на польсько-білоруську ділянку державного кордону. Від 1 серпня цього року прикордонники вже зафіксували понад 30 тисяч спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону. 8 листопада ситуація на кордоні загострилася, коли до території Польщі підійшли кілька сотень мігрантів з дітьми та почали штурмувати огородження з колючим дротом.

В МВС України заявили, що наразі спостерігається збільшення потоків мігрантів на прикордонних регіонах України та вважають, що цим самим сусідні країни намагаються влаштувати міграційну кризу в нашій країні.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що 11 листопада Україна відправила на кордон з Білоруссю додатково 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських.

11 листопада на польсько-білоруському кордоні, де біженці намагалися пробратися до країн ЄС, розмістили білоруських силовиків зі зброєю в руках.

Читайте також

1