Нардепи від ОПЗЖ Столар і Абрамович повернулися до України - ЗМІ

Очікується, що обидва нардепи відвідають засідання парламенту
Головне
Нардепи від ОПЗЖ Столар і Абрамович повернулися до України - ЗМІ
Вадим Столар (Фото: Facebook)
13 Січня 2023, 10:03
читать на русском

Народні депутати із забороненої партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Столар та Ігор Абрамович повернулися до України.

Як повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела в політичних колах, обидва нардепи від початку повномасштабної війни, розв’язаної Росією, мешкали на Лазуровому березі.

Джерела інформують про наміри Столара і Абрамовича відвідати засідання парламенту. Водночас джерела наголошують, що є висока ймовірність того, що вже на засіданні в п’ятницю, 13 січня, нардепів буде позбавлено депутатських мандатів.

Нагадаємо, майже 70 народних депутатів Верховної Ради відмовились ставити свої підписи під зверненням до Руслана Стефанчука про позбавлення повноважень депутатів, які були обрані від заборонених проросійських партій, зокрема ОПЗЖ.

Фракція "Батьківщина" майже у повному складі відмовилась ставити підписи під ініціативою, яка передбачає винесення цього питання на порядок денний найближчої сесії парламенту.

Крім того, не хочуть позбавляти повноважень народних та місцевих депутатів від партій на кшталт ОПЗЖ і представники владної фракції "Слуга народу", зокрема голова фракції Давид Арахамія та його заступники, а також заступник спікера парламенту Олександр Корнієнко.

Тим часом Президент Володимир Зеленський позбавив громадянства чотирьох народних депутатів України від заборонених в Україні партій. Зокрема, Віктора Медведчука, Тараса Козака, Андрія Деркача та Рената Кузьміна.

Читайте також

1