Новообраний міський голова Чорноморська захворів на коронавірус

Мерія перейшла на дистанційний режим роботи
Новообраний міський голова Чорноморська захворів на коронавірус
Василь Гуляєв / Facebook
18 Листопада, 10:11
читать на русском

Новообраний міський голова Чорноморська, що в Одеській області, Василь Гуляєв захворів на COVID-19.

Про це він повідомив у Facebook.

Мер міста, якому 57 років, двічі проходив обстеження. Другий тест виявився позитивним, а от перший показав негативний результат.

Гуляєв продовжив працювати дистанційно.

Через вірус у міського голови мерія також перейшла на дистанційний режим роботи.

Нагадаємо, днями народна депутатка Євгенія Кравчук повідомила, що у депутатській фракції політичної партії "Слуга народу" на COVID-19 наразі хворіють 17 депутатів.

29 жовтня захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19 виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби Сергій Солодченко.

3 листопада захворіли на коронавірус голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Олександр Завітневич та Міністр екології України Роман Абрамовський, а також народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько.

6 листопада голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов захворів на COVID-19, а 9 листопада міністр фінансів України Сергій Марченко теж захворів на COVID-19.

9 листопада стало відомо, що на коронавірус захворіли президент Володимир Зеленський (досьє Володимира Зеленського) та голова Офісу президента Андрій Єрмак.

11 листопада у спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова та у віцепрем'єра України Олексія Резнікова  (досьє Олексія Резнікова) виявили COVID-19.