Стало відомо, скільки заробив міністр освіти минулого року

Шкарлет володіє двома автомобілями та однією квартирою у Чернігові
Стало відомо, скільки заробив міністр освіти минулого року
Сергій Шкарлет (Фото: Міністерство освіти України)
25 Березня, 14:46
читать на русском

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет за минулий рік задекларував 940,4 тисячі гривень доходів. Він володіє автомобілями Mitsubishi Pajero Wagon 2013 року випуску та Toyota Land Cruiser 2011 року випуску.

Про це йдеться у його декларації на сайті НАЗК.

Шкарлет задекларував 483,4 тисячі грн як заробітну плату у Національному університеті "Чернігівська політехніка". На посаді міністра - 440,2 тисячі грн зарплати.

Міністру належить квартира у Чернігові площею 76,9 кв. м. Але в його матері Людмили Шкарлет є квартира у Києві площею 60,1 кв. м.

У декларації Шкарлет вказав, що готівкою має 80 тисяч грн і 50 тисяч доларів. Ще 113,1 тисячі грн має на рахунках у банках.

Мати міністра задекларувала 28,3 тисячі грн пенсії, ще 200 грн бонусів від банку. Готівкою вона має 95 тисяч доларів, 65 тисяч євро та 10 тисяч грн. На банківських рахунках - 8,2 тисячі грн та 200 доларів.

Читайте також


Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада України проголосувала за призначення Сергія Шкарлета (досьє Сергія Шкарлета) міністром освіти й науки України. За призначення Шкарлета у залі вдалося зібрати рівно 226 голосів нардепів. Поки він після голосування зачитував присягу, йому кричали із зали "Ганьба!".

Народні депутати від партії "Європейська солідарність" вимагали на наступному засіданні Верховної Ради переголосування за кандидатуру міністра освіти Сергія Шкарлета.

18 січня стало відомо, що Офіс генерального прокурора відкрив кримінальну справу про кнопкодавство під час голосування за призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти та науки.

Голова фракції "Голос" у Верховній Раді Ярослав Железняк повідомив, що відео кнопкодавства, яке було одним із доказів у розслідуванні справи щодо голосування за призначення міністра освіти Сергія Шкарлета зникло.

Читайте більше у нашому матеріалі: Чи втримається Шкарлет у міністерському кріслі та чи покарають "кнопкодавів"