У "Слузі народу" сказали, чи можуть звільнити міністра оборони

Існував конфлікт між військовими відомствами
У "Слузі народу" сказали, чи можуть звільнити міністра оборони
Андрій Таран (фото: УНІАН)
5 Вересня 2021, 01:11
читать на русском

У "Слузі народу" прокоментували чутки щодо можливої заміни міністра оборони України. При цьому у фракції жодних великих претензій до глави оборонного відомства Андрія Тарана.

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук в етері телеканалу "Україна 24".

Я не думаю, що тут справді великі претензії. Єдине, що може бути прикута увага… Я знаю, що існував конфлікт між військовими відомствами. Це єдине, що може мати під собою підґрунтя для чуток. Але, насправді, великих претензій чи намагання вже зараз знести з посади цього міністра я в нашій фракції не бачу, - сказав він.

Нагадаємо, після заяви про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова поповзли чутки про можливе звільнення Андрія Тарана та Дениса Малюськи. Коментуючи це, глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, що це лише чутки. Принаймні до вересня більше не очікують на нові перестановки у Кабміні, а це означає, що міністри оборони Андрій Таран і юстиції Денис Малюська збережуть свої посади, а чутки про їх звільнення і призначення міністром оборони нардепки Ірини Верещук – це лише невдалий жарт.

Втім, ЗМІ повідомляли, що своїх посад цієї осені можуть позбутися від трьох до п'яти членів Кабміну.

Читайте також

1