До Києва привезли тіла захисників Маріуполя

Тіла розподілять між моргами Київської обласної лікарні, Бучі та Вишгорода
Важливо
До Києва привезли тіла захисників Маріуполя
Смерть, тіло Фото: istockphoto
22 Червня 2022, 12:30
читать на русском

Сьогодні, 22 червня, до Києва доставили тіла ще 35 захисників Маріуполя.

Про це повідомили в Патронатній службі полку "Азов" "Янголи Азову" в Telegram.

До Києва щойно прибуло ще 35 загиблих з "Азовсталі" та інших районів міста Маріуполь. Тіла полеглих знов будуть розподілені між моргами Київської обласної лікарні, Бучі та Вишгорода. Поки що немає об‘єктивних даних про те, скільки серед них загиблих військовослужбовців ОЗСП "Азов" та представників інших підрозділів, які загинули під час боїв за Маріуполь, - йшлося в повідомленні.

Зазначили, що тіла загиблих Україна отримала в рамках обміну з окупантами, який відбувся в Запорізькій області.

Нагадаємо, заблокованих у Маріуполі українських військовослужбовців у ніч на 17 травня почали евакуйовувати з заводу "Азовсталь". Як повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, вище військове командування віддало наказ командирам підрозділів, які перебувають на "Азовсталі", зберегти життя особового складу. Евакуйованих російські бойовики вивозили на підконтрольні "ДНР" території. Була інформація, що далі їх вивозять на росію.

Військове керівництво країни запевняло, що ведуться перемовини про повернення евакуйованих бійців на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну.

Заступник голови МЗС рф Андрій Руденко заявив, що обмін захисників "Азовсталі" відбудеться лише після того, як їм винесуть вирок на росії.

6 червня президент Зеленський заявив, що росія забрала у полон 2,5 тисячі людей з "Азовсталі". 

7 червня було відомо, що Україні вділося повернути тіла 210 загиблих на "Азовсталі" захисників Маріуполя. 8 червня до Києва привезли тіла ще 50 загиблих.

14 червня, до Запорізької області рашисти привезли тіла загиблих на "Азовсталі" 64 захисників Маріуполя.

Читайте також

1