Керівниця "Голосу" тричі не відповіла на питання щодо наявності у неї громадянства США - відео

Рудик заявила, що вона українка та уникла відповіді про американський паспорт
Керівниця "Голосу" тричі не відповіла на питання щодо наявності у неї громадянства США - відео
Депутат “Голосу” Кіра Рудик (фото: Facebook)

Голова партії "Голос" Кіра Рудик під час прямого етеру тричі ухилилася від питання про наявність у неї американського громадянства.

Це сталося під час розмови Рудик з ведучою телеканалу "Україна 24" Наталією Влащенко.

Влащенко запитала у Рудик, чи відповідає дійсності інформація про наявність у Рудик американського громадянства.

Я народилася в Україні і є українкою, - відповіла Рудик.

Телеведуча повторила: я про громадянство питаю, чи є у вас американське громадянство? Зрозуміло, що ви народилися в Україні.

Рудик знову відповіла: Так, я народилася в Україні, я є українкою, і завжди нею була.

Влащенко втретє намагалася почути від депутатки прямої відповіді на запитання щодо громадянства: Я третій раз повторюю: чи є у вас американське громадянство?

Керівниця "Голосу" знову сказала: Я ще раз повторюю, я народилася в Україні, я є українкою.

Контекст. Один із медійних лідерів "Голосу" Сергій Притула покинув ряди партії, так само як до нього це зробив Святослав Вакарчук. Потім депутати почали розповідати про невдоволення керівництвом політсили, заявивши, що Кіра Рудик узурпувала владу та одноосібно розпоряджається партійними коштами.

Раніше в інтерв’ю для Парламент.UA депутатка Ольга Стефанишина розповіла, як щодо нардепів, які висловлюють незгоду з діями керівництва політсили, вживають ряд заходів. Наприклад, забороняють партійному фотографу знімати цих депутатів, блокують їм записи на ефірах телеканалів та виступи у преспоінті парламенту.

16 червня десять депутатів з фракції "Голосу" заявили про розкол у фракції та про створення окремого об'єднання "Справедливість". До нього увійшли Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараськін, Ярослав Юрчишин.

Чому партія розкололась, читайте у нашому матеріалі: В "Голосі" триває війна: нардеп розповів про те, як Бог забрав у Кіри Рудик розум

Читайте також

1