КСУ визнав законним призначення Шкарлета міністром освіти і науки України

Суд відмовив у відкритті провадження у справі за конституційним поданням 46 нардепів
КСУ визнав законним призначення Шкарлета міністром освіти і науки України
Сергій Шкарлет (фото: УНІАН)
31 Серпня 2021, 19:49
читать на русском

Конституційний суд України визнав законним призначення Сергія Шкарлета міністром освіти й науки України.

Про це повідомила представник Верховної Ради у КСУ Ольга Совгиря у своєму Telegram.

Конституційний Суд відмовив у відкритті провадження у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо конституційності Постанови Верховної Ради України "Про призначення Шкарлета С. М. Міністром освіти і науки України", - написала вона.

Совгиря додала, що ухвала суду є остаточною.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада України проголосувала за призначення Сергія Шкарлета (досьє Сергія Шкарлета) міністром освіти й науки України. За призначення Шкарлета у залі вдалося зібрати рівно 226 голосів нардепів. Поки він після голосування зачитував присягу, йому кричали із зали "Ганьба!"

Народні депутати від партії "Європейська солідарність" вимагали на наступному засіданні Верховної Ради переголосування за кандидатуру міністра освіти Сергія Шкарлета.

18 січня стало відомо, що Офіс генерального прокурора відкрив кримінальну справу про кнопкодавство під час голосування за призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти та науки.

Голова фракції "Голос" у Верховній Раді Ярослав Железняк повідомив, що відео кнопкодавства, яке було одним із доказів у розслідуванні справи щодо голосування за призначення міністра освіти Сергія Шкарлета зникло.

Згодом у Верховній Раді України знайшли ще одного "кнопкодава", який підтримав призначення Шкарлета міністром освіти й науки України. Зокрема Григорій Суркіс голосував, хоч тоді був відсутній.

Про скандали у Міністерстві освіти та про його нинішнього очільника Сергія Шкарлета читайте у нашому матеріаліПолітичний хамелеон, плагіатор і майже європеєць: усе про скандали міністра Шкарлета.

Читайте також

1