Смерть депутата Полякова: голову ТСК не допустили до матеріалів справи

Скороход розповіла про розслідування смерті колеги
Смерть депутата Полякова: голову ТСК не допустили до матеріалів справи
Анна Скороход Фото: facebook.com/A.Skorokhod
25 Листопада 2021, 11:11
читать на русском

Народна депутатка Анна Скороход, яка очолює ТСК щодо причин смерті Антона Полякова, розповіла про хід розслідування справи.

В етері телеканалу "Україна 24" Скороход зазначила, що у цій справі вже є результати багатьох експертиз. Однак вона не може їх розголошувати.

Мене ще не допустили до матеріалів щодо кримінальної справи, але обіцяють найближчим часом допустити й надати копію матеріалів... Я знаю, що вже є результати багатьох експертиз. Навіть сьогодні прийшли результати, але, на жаль, я не можу розголошувати, - сказала вона.

Скороход також повідомила, що її допитали відносно смерті Полякова лише через 21 день після інциденту.

Нагадаємо, що 8 жовтня по поліції Києва надійшла інформація про те, що у Дніпровському районі столиці знайшли мертвим Антона Полякова - народного депутата України. Чоловіку стало зле дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть.

В організмі народного депутата від "За майбутнє" Антона Полякова знайшли залишки наркотичного препарату - метадону. Таку інформацію оприлюднили у Міністерстві внутрішніх справ. Заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін заявив, що померлий депутат Поляков однозначно приймав наркотичні речовини перед смертю.  Такоє Єнін пояснив "сліди від удушення" на шиї померлого депутата. За його словами, їх міг залишити золотий ланцюжок, який був на депутатові.

Перед смертю Поляков стверджував, що народні депутати від фракції "Слуга народу" нібито отримували гроші в конвертах за підтримку закону про олігархів.

18 листопада 2021 року Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію, яка розслідуватиме смерть депутата.

Читайте також