Спікер парламенту Стефанчук був на спільних заходах з ексрегіоналом Ківаловим: у Раді збирають підписи про відставку

Ініціатором збору підписів є нардеп від ЄС Гончаренко
Головне
Спікер парламенту Стефанчук був на спільних заходах з ексрегіоналом Ківаловим: у Раді збирають підписи про відставку
13 Червня 2023, 09:44
читать на русском

Низка народних депутатів України підписали заяву про відкликання Руслана Стефанчука з посади Голови Верховної Ради. Причиною стало його спільне скандальне фото із ексрегіоналом та колишнім главою ЦВК Сергієм Ківаловим.

Про це повідомив парламентар Олексій Гончаренко.

Депутат не зазначив, де саме було зроблене фото, але очевидно йдеться про захід, на якому були присутні обидва політики і судячи зі спільних фото, вони доволі дружньо спілкувалися.

"Гончаренко, Фріз, Геращенко, Синютка, Саврасов, Яценко, Арʼєв та Разумков вже підписались про відкликання Стефанчука з посади Голови Верховної Ради. Нагадаю процедуру. Я отримав підписні листи. Далі ми маємо зібрати 150 підписів. Після цього питання про відкликання Стефанчука буде винесене на голосування в залу. І після звільнення,  Стефанчук зможе піти до Ківалова і проводити там всі потрібні конференції", – написав Гончаренко.

Нардеп зазначив, що під заявою вже є вісім підписів.

"Закликаю всіх депутатів приєднатись. Рада не працює. Стефанчук блокує роботу і перешкоджає діяльності народних депутатів. Такий голова нам не потрібен, – додав Гончаренко. - Я дуже радий тому, що у нас голова має теж досвід КВК. Це безумовно допомагає йому вести засідання Верховної Ради", – сказав Гончаренко під час виступу в парламенті.

Спікер парламенту Руслан Стефанчук різко відповів нардепу від "Європейської солідарності" Гончаренку, який ініціював його відставку після скандальних фото з Ківаловим.

"Я дуже ради, що я мав досвід КВК, а не "Партії регіонів", – відповів голова Ради.

Нагадаємо, троюрідна сестра нардепа від "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка арештована у резонансній справі про захоплення землі у курортному селищі Затока Одеської області. Крім того, у справі замішаний її чоловік Микола Дерев’янко, який є депутатом Одеської обласної Ради.

Сам Гончаренко вважає, що це акція проти нього за "намагання боротись за військові виплати, за те, що підіймаю питання строковиків, відпусток і взагалі критикую Єрмака" (главу ОП - ред.).

1