В РНБО розповіли, скільки російських військових перебуває на кордоні з Україною

Російські війська дислокуються за 200 км та за 400 км від кордону
Важливо
В РНБО розповіли, скільки російських військових перебуває на кордоні з Україною
Російські військові, військова техніка РФ Фото: facebook.com/mod.mil.rus
22 Грудня 2021, 16:30
читать на русском

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що загалом біля українських кордонів зосереджено понад 160 тисяч військових Російської Федерації.

Як повідомляє ТСН.ua, за 200 км російсько-українського кордону перебуває 122 тис. військових РФ, а за 400 км - 143,5 тис. військових.

Якщо для наших західних партнерів ситуація на нашому східному фронті є новиною, то для нас це щоденна робота. Ми розуміємо, що там відбувається. Ми чітко знаємо кількість військових, які є з боку Російської Федерації, - сказав Данілов.

За словами секретаря РНБО, біля кордону ситуація неспокійна.

У разі загострення ситуації - це [вторгнення Росії] не може статися так миттєво. Умовно кажучи, сьогодні на сьогодні. Для цього потрібно готуватися. Ми все це відстежуємо", - запевнив він.

Нагадаємо, останнім часом шириться інформація, що Росія стягує війська до українських кордонів. Зокрема, начальник Головного управління розвідки міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Росія сконцентрувала на кордоні з Україною понад 92 тисячі військовослужбовців. Він каже, що це може свідчити про підготовку Росії до наступу вже цієї зими.

У Росії спростовують інформацію щодо намірів здійснити вторгнення в Україну. Однак Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про нарощування Росією окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Своєю чергою міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Росія може напасти на Україну наприкінці січня 2022 року.

7 грудня через ескалацію біля українських кордонів президент США Джо Байден 7 грудня провів відеозв'язок з президентом Росії Володимиром Путіним. Після цього Байден зателефонував президенту України Володимиру Зеленському та запевнив його у підтримці в разі вторгнення Росії до України.

Читайте також