Славицька Антоніна

Славицька Антоніна

Народна депутатка Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Всі новини

Славицька Антоніна - українська проросійська політкиня, кандидатка юридичних наук, власниця адвокатського бюро "Славицька та партнери", помічниця Сергія Ківалова.

Місце народження

Антоніна Славицька народилася 30 квітня 1988 року.

Освіта

  • З 2003 до 2008 Антоніна Славицька навчалася у Національному університеті "Одеська юридична академія" за спеціальністю "Правознавство", кваліфікація "Магістр права".
  • Славицька кандидатка юридичних наук.

Родина

У відкритих джерелах інформації про сімейний стан Антоніни немає.

Славицька Антоніна (фото сайт: ОПЗЖ)

Кар’єра

З 2003 року Антоніна Славицька була помічником ректора, під час навчання в університеті.

В той самий час була помічником-консультантом народного депутата України Сергія Ківалова - проросійського українського політика, "регіонала", також його звинуватили у фальсифікації президентських виборів 2004 року у користь Віктора Януковича. Ківалов обіймав посаду голови Центральної виборчої комісії України, під час виборів було виявлено численні випадки фальсифікацій, які за рішенням Верховного Суду України унеможливили встановлення результатів виборів та Сергія звільнили.

У 2017 році Антоніна Славицька стала фізичною особою-підприємцем та створила власне адвокатське бюро "Славицька та партнери".

У 2019 році Антоніна почала свою політичну кар’єру. Славицьку обрали народною депутаткою Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя" - проросійська партія, яку створили виходці із "Партії регіонів", №37 у списку. Членкиня Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

Скандали

У липні 2019 року Антоніну Славицьку, як помічницю Сергія Ківалова, звинуватили у підкупі суддів Окружного Суду. Детективи Національного антикорупційного бюро України відвинули підозру у корупції, змові з посадовими особами з метою винесення помилкових судових рішень, втручання в діяльність судових органів та перешкоджання роботі вищих судових і інших органів влади. Сама Славицька передавала подарунки та повідомлення суддям. Під підозру підпали декілька головних суддів Окружного Суду та його голові Павлу Вовку. Звинувачення базувались на прослуховуванні та на телефонних записах. Зараз статус справи невідомий.

Наприкінці 2020 року Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднили список нардепів, які направили в Конституційний Суд України по "Справі про недостовірне декларування". У цьому списку була Антоніна Славицька. Окрім неї були також однопартійці: Бойко Юрій, Борт Віталій, Дунаєв Сергій, Загородний Юрій, Іоффе Юлій, Льовочкін Сергій та Юлія, Козак Тарас, Медведчук Віктор та ще багато інших.

Зовсім нещодавно, у квітні 2021 року, Антоніну Славицьку звинуватили у тому, що вона при депутатській зарплаті прийшла на засідання Верховної Ради з сумкою вартість якої 72 тисячі гривень.

Дата публікації: 25.05.2021
Дата останньої зміни: 17.08.2021
1