Політики

Гайдай Сергій

Голова Луганської військово-цивільної адміністрації

Синєгубов Олег

Начальник Харківської обласної військової адміністрації

Кім Віталій

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації

Арестович Олексій

Позаштатний радник голови Офісу президента Андрія Єрмака

Порошенко Петро

П’ятий президент України, народний депутат від партії Європейська солідарність

Вагнєр Вікторія

Народна депутатка України IX скликання, членкиня депутатської фракції політичної партії «Слуга народу»

Вацак Геннадій

Народний депутат IX скликання, секретар Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Васильченко Галина

Народна депутатка IX скликання, колишня членкиня фракції "Голос", яка після розколу приєдналась до депутатського об’єднання "Справедливість"

Ватрас Володимир

Народний депутат IX скликання, голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги

Василів Ігор

Народний депутат України IX скликання, член фракції політичної партії "Слуга народу"

Васильковський Ігор

Колишній народний депутат IX скликання, голова підкомітету з питань морського транспорту 

Васильєв Ігор

Народний депутат України IX скликання, голова підкомітету розвитку цифрових прав та компетентностей 

Шурма Ростислав

Заступник керівника Офісу Президента України, колишній член Наглядової ради ДК "Укроборонпром"

Омельченко Олександр

Мер Києва і голова Київської міської державної адміністрації з 1996 по 2006 рік

Веніславський Федір

Народний Депутат IX скликання, представник Президента України в Конституційному Суді України з червня 2019 року

Вінтоняк Олена

Народна депутатка України IX скликання, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами ЄС

Володіна Дар’я

Народна депутатка IX скликання, голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності податкових органів

Воронов Володимир

Народний депутат України IX скликання, голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти

Воронько Олег

Народний депутат IX скликання, член депутатської фракції "Слуга народу"

Бобровська Соломія

Народна депутатка IX скликання від партії «Голос», секретарка Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва

Батенко Тарас

Народний депутат України VIII та IX скликання, співголова депутатської групи «За майбутнє»

Бондар Віктор

Народний депутат VII, VIII, IX скликань, співголова депутатської групи "Партія "За майбутнє"

Білозір Лариса

Народна депутатка України IX скликання, членкиня депутатської групи «Довіра» з червня 2020 року

Бабій Роман

Народний депутат IX скликання, голова підкомітету з питань виконання рішень ЄСПЛ та альтернативного розв'язання спорів

1