Парламент України

Веніславський Федір

Народний Депутат IX скликання, представник Президента України в Конституційному Суді України з червня 2019 року

Вінтоняк Олена

Народна депутатка України IX скликання, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами ЄС

Володіна Дар’я

Народна депутатка IX скликання, голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності податкових органів

Воронов Володимир

Народний депутат України IX скликання, голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти

Воронько Олег

Народний депутат IX скликання, член депутатської фракції "Слуга народу"

Бобровська Соломія

Народна депутатка IX скликання від партії «Голос», секретарка Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва

Батенко Тарас

Народний депутат України VIII та IX скликання, співголова депутатської групи «За майбутнє»

Бондар Віктор

Народний депутат VII, VIII, IX скликань, співголова депутатської групи "Партія "За майбутнє"

Білозір Лариса

Народна депутатка України IX скликання, членкиня депутатської групи «Довіра» з червня 2020 року

Бабій Роман

Народний депутат IX скликання, голова підкомітету з питань виконання рішень ЄСПЛ та альтернативного розв'язання спорів

Бакумов Олександр

Народний депутат IX скликання, голова підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності 

Шуляк Олена

Голова партії "Слуга народу"

Бардіна Марина

Народна депутатка IX скликання, заступниця голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Безгін Віталій

Народний депутат IX скликання, голова підкомітету ВРУ з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування   

Боблях Андрій

Народний депутат України IX скликання, член фракції політичної партії "Слуга народу"

Корнієнко Олександр

Перший заступник голови Верховної ради, бізнес-тренер, ексглава партії "Слуга народу"

Верещук Ірина

Віцепрем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Божик Валерій

Народний депутат України IX скликання, заступник  голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики

Богданець Андрій

Народний депутат України IX скликання, голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі

Бондар Ганна

Народна депутатка України IX скликання, голова підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови

Борзова Ірина

Народна депутатка України IX скликання, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики 

Брагар Євгеній

Народний депутат України IX скликання, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова

Жупанин Андрій

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання, голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання

Буймістер Людмила

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання